Mimořádné nabídky

Nabídka akčních setů platnost akce do 31.5.2021

     
 • Prohood PH731 – STATIV – TABLET aneb

  Vzhůru k výškám

 • Model PH731 není třeba nijak zvlášť představovat. Každý z Vás se s ním již pravděpodobně setkal, protože velkoplošné vyústky a anemostaty jsou dnes nedílnou součástí téměř každé vzduchotechniky. Tento SET Vám díky stativu umožní měřit průtoky na anemostatech až do výšky 4,5 m od podlahy, aniž byste museli „balancovat“ na štaflích. Součástí setu je i tablet SAMSUNG TAB A (8.0“ WXGA TFT, 32GB ROM, 8MP kamera, 64bit Quad Core Processor) s nainstalovanou aplikací LogDAT Mobile. Přístroj PH731 jednoduše propojíte (Bluetooth) s tabletem a můžete vidět všechny měřené hodnoty na displeji tabletu on-line. Snadnější bude rovněž vytváření závěrečných zpráv z měření, jež mohou obsahovat poznámky, hlasové komentáře a fotografie.

  Vedle aplikace LogDAt Mobile máte v tabletu již předinstalována i instruktážní videa např. „Úvodní video Logdat Mobile (ENG)“

  Více info zde...

  Standardní cena 74.950,-Kč
  Akční cena 59.950,-Kč

     
     
     
 • Multifunkční přístroj TA465-P s termickou a s lopatkovou sondou aneb

  Komplet v jednom kufru

 • Primárně je TA465-P vysoce přesným mikromanometrem určeným pro přesné měření přetlaku, podtlaku a tlakové diference. V tomto setu navíc obdržíte dvě nejpopulárnější a nejprodávanější sondy. Po připojení termické sondy 960 získáte špičkový termický anemometr, vhodný pro měření rychlostí a průtoku v potrubí, případně i měření velmi nízkých rychlostí proudění vzduchu ve volném prostoru. Lopatková sonda 955 Vám zajistí bezproblémové měření průtoku (rychlostí) na vyústkách, velkoplošných mřížích a žaluziích. V případě zájmu o jiné sondy (IAQ, měření CO2, CO, případně VOC sondy) nás kontaktujte přímo. Připravíme Vám individuální nabídku.

  Více info zde...

  Standardní cena 56.078,-Kč
  Akční cena 44.863,-Kč

     
     
     
 • Mikromanometr PVM620 s teleskopickou dynamickou rychlostní sondou aneb

  Tlak, rychlost a průtok v jednom

 • Přenosný digitální mikromanometr PVM620 je určený pro přesné měření přetlaku, podtlaku a tlakové diference. Navíc nová integrovaná funkce konstanty K Vám usnadní měření průtoku na VZT jednotkách v případě, že je jednotka vybavena odečtem tlakové diference pro určení průtoku jednotky. Stačí pouze zadat do paměti přístroje hodnotu K uvedenou výrobcem jednotky a začít přímo odečítat průtok na displeji přístroje.

  Po připojení teleskopické dynamické rychlostní sondy (Prandtlova sonda) lze měřit přímo rychlost a objemový průtok proudícího vzduchu v potrubí, včetně všech potřebných funkcí jako je průměrná hodnoty, max a min. atd.

  Více info zde...

  Standardní cena 30.379,-Kč
  Akční cena 24.911,-Kč

     
     
     
 • Lopatkový anemometr LCA301 a sada nástavců aneb

  Váš základ pro zaregulování vzduchotechniky v rodinném domě

 • Kompaktní lopatkový anemometr LCA301 s reversní hlavou je určený pro přesné měření rychlosti, objemového průtoku a teploty proudícího vzduchu na koncových distribučních elementech. Ve spojení s jedním ze dvou nástavců (D180 mm nebo 235x285 mm) pohodlně a rychle změříte průtoky na talířových ventilech a menších vyústkách nebo větracích mřížkách. Jediným omezením této sestavy je maximální možný měřený průtok (120 m3/hod). Při vyšších hodnotách totiž narůstá tlaková ztráta nástavce a anemometru a měření začíná být nepřesné viz. článek https://vetrani.tzb-info.cz/18879-pristroj-diff-mereni-prutoku-vzduchu-s-tlakovou-kompenzaci

  Více info zde...

  Standardní cena 16.330,-Kč
  Akční cena 12.900,-Kč

     
     
         

  Ke každému setu navíc obdržíte příručku:

  Základy měření a zaregulování VZT systémů

  Pozn. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a recyklačního příspěvku