Mimořádné nabídky

Nabídka akčních setů platnost akce do 30.6.2023

     
 • Multifunkční přístroj TA530 s termickou a s lopatkovou sondou aneb

  Komplet v jednom kufříku

 • Primárně je TA530 vysoce přesným mikromanometrem určeným pro přesné měření přetlaku, podtlaku a tlakové diference. V tomto setu navíc obdržíte dvě nejpopulárnější a nejprodávanější sondy. Po připojení termické sondy 960 získáte špičkový termický anemometr, vhodný pro měření rychlostí a průtoku v potrubí, případně i měření velmi nízkých rychlostí proudění vzduchu ve volném prostoru. Lopatková sonda 955 Vám zajistí bezproblémové měření průtoku (rychlostí) na vyústkách, velkoplošných mřížích a žaluziích. Navíc ještě obdržíte praktickou pomůcku pro měření přetlaků v CHÚC.

  Více info zde....

  Standardní cena 55.647,-Kč
  Akční cena 46.990,-Kč

     
     
     
 • Prohood PH731 a termická sonda 960 aneb

  Komplet v jednom kufru

 • Model PH731 není třeba nijak zvlášť představovat. Každý z Vás se s ním již pravděpodobně setkal, protože velkoplošné vyústky a anemostaty jsou dnes nedílnou součástí téměř každé vzduchotechniky.

  Víte ale, že připojením termické sondy 960 k vyhodnocovací jednotce Prohoodu získáte plnohodnotný precizní termický anemometr? S ním potom snadno změříte průtok v potrubí nebo rychlost proudění vzduchu v místnosti.

  Více info zde...

  Standardní cena 78.592,-Kč
  Akční cena 65.990,-Kč

     
     
     
 • Mikromanometr PVM620 s teleskopickou dynamickou rychlostní sondou aneb

  Tlak, rychlost a průtok v jednom

 • Přenosný digitální mikromanometr PVM620 je určený pro přesné měření přetlaku, podtlaku a tlakové diference. Navíc nová integrovaná funkce konstanty K Vám umožní měřit přímo průtok na VZT jednotkách (pokud je komora ventilátoru jednotky vybavena tlakovými odběry). Stačí pouze zadat do paměti přístroje hodnotu K uvedenou výrobcem jednotky a začít přímo odečítat průtok na displeji přístroje.

  Po připojení teleskopické dynamické rychlostní sondy (Prandtlova sonda) lze měřit přímo rychlost a objemový průtok proudícího vzduchu v potrubí, včetně všech potřebných funkcí jako je průměrná hodnoty, max a min. atd.

  Více info zde...

  Standardní cena 34.560,-Kč
  Akční cena 29.990,-Kč

     
     
     
 • Termický anemometr TA440 aneb

  Váš pomocník při teplotně vlhkostní analýze

 • Anemometr TA440 patří v řadě našich anemometrů mezi úplnou špičku. Vedle precizního termického senzoru, který zaručuje přesné měření rychlosti v potrubí nebo ve volném prostoru v rozsahu 0…30 m/s s přesností ±3% z měřené hodnoty nebo ±0,015 m/s (platí větší hodnota), je přístroj vybaven i vlhkostním čidlem, díky jemuž určíte nejen relativní vlhkost v rozsahu 0…95% r.v. ale i teplotu rosného bodu. Všechna data lze navíc zaznamenat do paměti a následně vyhodnotit v PC (Excel formát).

  Více info zde...

  Standardní cena 36.688,-Kč
  Akční cena 29.900,-Kč

     
     
         

  Ke každému setu navíc obdržíte příručku:

  Základy měření a zaregulování VZT systémů

  Pozn. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH a recyklačního příspěvku