Designové ventilátory iCON ovládají český trh již 10 let

Je tomu neuvěřitelných 10 let, co anglická společnost Airflow uvedla na český trh světovou designovou novinku v oblasti větrání koupelen a toalet - VENTILÁTOR iCON. Od té doby si tento jedinečný ventilátor s nadčasovým designem získal v České republice desetitisíce zákazníků, které uchvátil nejen díky prestižnímu Mezinárodnímu ocenění RedDot Awards za design, ale především díky vysoké kvalitě a technickým vlastnostem ventilátoru jako jsou nízká hlučnost, variabilita ovládacích modulů, barevné verze a zejména pak důmyslná konstrukce.

Ta řeší i jeden poměrně častý a nepříjemný problém, s nímž se můžete potýkat i Vy, zvláště pokud bydlíte v panelových a bytových domech. Jedná se o nežádoucí pronikání zápachů a cigaretového kouře ze společných vzduchotechnických rozvodů do Vaší koupelny nebo toalety, čemuž mnohdy nedokáže zabránit ani zpětná klapka v potrubí. Tento zdánlivě neřešitelný jev, který dokáže citelně znepříjemnit pobyt i v tom nejluxusněji zařízeném bytě, však můžete snadno a spolehlivě odstranit pomocí třílisté klapky, jež je součástí každého ventilátoru iCON a která je patentem firmy Airflow. iCON třílistá clona vyřeší Váš problém se zápachy spolehlivě a jednou provždy.

Dalším výrazným benefitem iCON třílisté clony je maximální eliminace teplotních úniků, což oceníte zvláště v zimních měsících, kdy vzduchotechnickými rozvody proniká do rodinných domů a bytových jednotek mrazivý chlad. Díky iCON cloně omezíte teplotní úniky a pronikání chladu do Vašeho domova na minimum, což ocenila i odborná komise mezinárodního veletrhu Aqua-Therm, která na 12. ročníku tohoto prestižního veletrhu udělila iCON ventilátorům čestnému uznání za nejlepší exponát.

Vedle toho je ventilátor iCON navíc vybaven motory s vysoce kvalitními ložisky umožňujícími bezproblémovou montáž na stěnu a i na strop při zachování vysoké životnosti ventilátoru, což potvrzuje i minimální počet reklamací za 10 let prodeje. I z tohoto důvodu je nabízena standardní záruka 36 měsíců, a to jak na ventilátory, tak na ovládací moduly.

Aktuálním trendem dnešní doby je úspora energie. Tímto směrem se ubíral i vývoj ve firmě Airflow, jehož výsledkem bylo úspěšné uvedení verze iCON15 eco (230 V/50-60 Hz), která má příkon pouhých 9,2 W, což přináší úsporu energie 36% ve srovnání se standardním modelem iCON15.

Firma Airflow chce ale dávat zákazníkovi vždy to nejlepší a pokaždé i něco navíc. Proto se tento úspornější model iCON15 eco stává od 1. července 2015 standardem, který plně nahradí původní model z roku 2005 a současně zachová jeho nižší cenu. Zákazník tedy bude dostávat zbrusu nový, úspornější a modernější ventilátor za cenu starého modelu!

Více info na www.airflow.cz